Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 26.10.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość rubla rosyjskiego zmieniła się w środę rano, podczas gdy obligacje i ceny ropy poszły w dół. Nad ranem waluta stała się 0,02% mocniejsza wobec dolara na  62,23. Brokerzy twierdzą, że rubel może spodziewać się wsparcia ze strony Ministerstwa Finansów, które w środę zaoferuje 10 miliardów  rubli w obligacjach skarbowych. Zarówno waluta jak i obligacje wspierane są przez wysoką zyskowność państwowych papierów, dzięki niechęci banku centralnego do obniżenia stóp procentowych. Analitycy twierdzą jednak, że rubel utracił już lokalne wsparcie z miesięcznego okresu płatności podatku, ponieważ firmy zapłaciły już znaczną część swoich obowiązkowych podatków. Ceny ropy Brent spadły 0,96% do 50,30$ za baryłkę. Indeks MCX spadł 0,14 procent, do 1974.49.

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów w Australii wynosiła 0,4%, prognozowano wzrost do 0,5%, ale obecny wynik wskazał 0,7%. 
  • Zmiana liczby baryłek ropy naftowej, która trzymana była w ekwipunku firm handlowych w minionym tygodniu w Stanach Zjednoczonych wynosiła -5.2M, ale obecny wynik wyniósł 0,7M.

wykres rubla.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...