Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 2.11.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frank szwajcarski osiągnął  największą wartość w miesiącu w stosunku do dolara. Inwestorzy zaniepokoili się, że Donald Trump może wygrać wybory, co z pewnością wpłynie na walutę. Można zauważyć zmianę w wartości jena, który  wzrósł około jedną trzecią względem dolara i euro. Frank na początku handlu europejskiego wzrósł o 0,4% do 0,9719 za dolara. W stosunku do euro zyskał około ćwierć procent i wynosi 1.0754. Wartość franka jest największa od czasu czerwcowego głosowania odnośnie opuszczenia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana liczby nowych zezwoleń na budowę wydanych w Australii wynosiła -1,8%, prognozowano spadek do  -2,8%, ale aktualny odczyt pokazał -8,7%.
  • Procent oczekiwań menedżerów, że ceny towaru i usług zmienią się w ciągu najbliższych dwóch lat w Nowej Zelandii pozostaje na niezmienionym poziomie 1,7%.
  • Poziom indeksu dyfuzji w oparciu o badania menedżerów zakupów w branży budowlanej w Wielkiej Brytanii wynosił 52.3, prognozowano spadek do 51,9, ale najnowszy wynik pokazał 52,6.

wykres frank.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...