Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 3.11.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum  traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rośnie wartość dolara australijskiego. Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych zdominowały rynek, szczególnie po tym kiedy z przeprowadzonych sondaży wynikło, że przewaga Hillary Clinton nad Donaldem Trumpem się zmniejszyła. Inwestorzy postrzegają kandydatkę Demokratów jako osobę, o statusie quo (skłonną do zachowania niezmienionego stanu rzeczy), natomiast nie są pewni jak zachowa się Donald Trump jeżeli wygra wybory. Wartość dolara australijskiego wspierana była przez dane na temat zmniejszenia się deficytu handlowego, który okazał się najniższy od dwudziestu miesięcy, w dodatku eksport węgla wzrósł. Jeżeli ceny rudy żelaza i węgla okażą się trwałe, dolar australijski może liczyć na dalsze konkretne wsparcie. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Różnica między wartością importowanych i eksportowanych towarów i usług w ciągu miesiąca objętego sprawozdaniem w Australii wynosiła -1,89B, szacowano zmianę do -1,71B, ale aktualny wynik ukazał -1,23B. 
  • Poziom indeksu dyfuzji w oparciu o badania PMI w sektorze usług w Wielkiej Brytanii wynosił 52,6, ale obecny wynik pokazał 54,5.
     

australijski dolar.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...