Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nemesis

DayTrading - 22.11.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rubel rosyjski wzmocnił się, a akcje zmierzają do maksimów w tym roku. Poprawa w cenach ropy sprowadziła Brent futures do niemal 50$ za baryłkę.  Rano rubel zyskał 0,6% do 63.56 w stosunku do dolara i był 0,6% mocniejszy w stosunku do euro. Cena ropy Brent wzrosła o 0,6% do 49,22$ za baryłkę i jest najwyższa od początku listopada. W Rosji wszystkie oczy skupione są na wystąpieniu Vladimira Putina z jego zwolennikami. Indeks MCX wzrósł 0,1% do 2,060.3. Indeks RTS wzrósł 0,4% do 1,019.05 punktów, otrzymując wsparcie od silniejszego rubla. 

Dzisiejsze ważne dane makro: 

  • Zmiana w całkowitej wartości sprzedaży na poziomie detalicznym, z wyłączeniem samochodów osobowych w Kanadzie wynosiła 0%, ale prognozuje się wzrost do 0,6%.

rrubel.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...