Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 01.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Południowokoreański won umocnił się nieco w czwartek. Waluta zaczęła redukować całodzienne straty, które sprowadziły ją do 1-tygodniowego minimum, kiedy lokalni eksporterzy zaczęli sprzedawać dolary. Południowokoreański won osiągnął wartość 1,167.6 w stosunku do dolara, do kraju zaczął napływać kapitał zagraniczny i jego waluta podskoczyła o 0,1% w porównaniu do środowego zamknięcia na poziomie 1,169.1. Południowokoreańskie akcje po czterech dniach zysków nieco się ustabilizowały. Koreański indeks KS11 podskoczył o 0,01% do 1,983.75 punktów. 

Dzisiejsze ważne dane makro: 

  • Poziom indeksu opartego na dyfuzji badanych menedżerów zakupów w przemyśle wytwórczym w Wielkiej Brytanii wynosił 54.2, prognozowano zmianę do 54.4, ale najnowszy odczyt wskazał 53.4.
  • Liczba osób, które w ciągu zeszłego tygodnia wypełniły ubezpieczenie na wypadek bezrobocia, po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych wynosiła 251 tysięcy, obecnie prognozuje się wzrost do 252 tysięcy. 
     

won.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...