Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 13.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dolar ustabilizował się wobec euro oraz jena we wtorek, po jednym z najsłabszych dni w ostatnim czasie. Rynek wciąż jest niepewny ze względu na posiedzenie Rezerwy Federalnej, które kończy się w środę i prawdopodobnie poskutkuje podniesieniem stóp procentowych . Jen umocnił się mniej niż 115 jenów za dolara, przed ustabilizowaniem się na poziomie 115.34, co oznacza, że spadł prawie o 0.2 w ciągu dnia. Barclays, firma holdingowa z Wielkiej Brytanii prognozuje osłabienie dolara do 100 jenów w ciągu roku. Wartość euro uległa zmianie i wynosi 1,0629$. Funt brytyjski wzrósł, wspierany wypowiedzią ministra finansów Phillipa Hammonda odnośnie usprawnienia procesu wychodzenia z Unii Europejskiej. 

Dzisiejsze ważne dane makro:

  • Zmiana w cenie towarów i usług nabywanych przez konsumentów w Wielkiej Brytanii wynosiła 0,9%, prognozowano wzrost do 1,1%, ale aktualny wynik wskazał 1,2%.

euro.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...