Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

analizyforex.pl

DayTrading - 19.12.2016

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z dzisiejszej sesji.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funt brytyjski ustabilizował się po dwóch tygodniach strat, w stosunku do dolara w poniedziałek. Rząd wciąż szuka sposobu na złagodzenie procesu wychodzenia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Minister handlu Liam Fox stwierdził nawet, że kraj może potrzebować porozumienia przejściowego. Premier Theresa May pierwsza zasugerowała takie rozwiązanie, które w dodatku zostało poparte przez ministra finansów Philipa Hammonda. Dane z Commodity Futures Trading Commission pokazują jednak, że inwestorzy wciąż idą w stronę wyprzedawania funta . Wartość funta wzrosła w stosunku do dolara do 1.2490$. Para funt i euro aktualnie jest w konsolidacji przy minimum 5 miesięcznym.

Dzisiejsze ważne dane makro: 

  • Poziom indeksu złożonego na podstawie badanych producentów, konstruktorów, hurtowników i detalistów w Niemczech wynosił 110.4, następnie prognozowano 110.7, ale obecny wynik wskazał 111.0.
  • Oprocentowanie pobierane od nadwyżki salda rachunku bieżącego prowadzonego w  centralnym banku w Japonii pozostaje bez zmian na poziomie 10.10%.

gbp.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...