Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

propan600

Dzisiejszy dynamiczny wzrost na eurodolarze

Recommended Posts

Czy ktoś zagrał na dzisiejszym ostrym wzroście eur/usd? Spodziewałem się wzrostów, ale myślałem że dojdzie do 61.8 skoro przekroczyło 50% zniesienia a tu kiszka. Czy ktoś zagrał pod ten wzrost? Jeśli tak, to czym się kierował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu zamknąłem krótką pozycję dlatego, że spadki zaczęły wyhamowywać i możliwe było odreagowanie w górę. Tak sporego i ostrego wzrostu się nie spodziewałem, a w dodatku nie było żadnych istotnych danych w tym dniu.

Moim zdaniem nie da się wytłumaczyć każdego jednego ruchu na Forexie, gdyż rynek nie jest 100% racjonalny, przez co czasami mogą występować różnego rodzaju anomalie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj!

Sam spodziewałem się dużego wzrostu w poniedziałek, jednak nie mogłem ustawić pozycji ze względu na brak połączenia... Jednym słowem pech, ale jeszcze nadaży się nie jedna dobra okazja do zagrania. A wracając do tematu przedstawię Tobie moją analizę z ubiegłego weekendu. 3.12 i 6.12 utworzyła się formacja inside bar na dziennych wykresach, poczym nastąpił spadek i trzykrotne fałszywe wybicie z tej formacji. Fałszywe wybicie wskazuje na zmiane kierunku kursu. To, że ruch ten będzie bardzo intensywny można było rozpoznać po 3 dniowym niezdecydowaniu (świece z 8.12, 9.12, 10.12) i po samym fakcie, że kurs testował ten poziom aż 3 krotnie i za każdym razem został on odrzucony. Oznacza to bardzo silne wsparcie. Jak chcesz zajrzyj w moją stopkę. Mam na swoim blogu tą analizę ze screenem.

Mam nadzieję, że mogłem pomóc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...