Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 15-06-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dukascopy Bank - forex  forum i opinie
Cytat

Decyzja EBC też daje szanse na lekkie rozczarowanie. Zeszło tygodniowe plotki mocno jastrzębie spowodowały, że euro umocniło się i rynek będzie oczekiwał jeszcze bardziej jastrzębich decyzji niż usłyszano w plotkach. Obserwując jednak dotychczasowe komunikaty EBC, raczej spodziewam się rozczarowania i gołębiego tonu i tutaj widzę na silniejszy ruch na rynku.

Wczorajsza decyzja EBC, była mocno gołębia i przyczyniła się do osłabienia euro i to znacznie bardziej niż oczekiwałem w wczorajszym wpisie. Dzisiaj na rynku nie ma zbyt wielu publikacji danych,które mogą wstrząsnąć rynkami a oczekiwana zmienność jest mniejsza niż poprzednich dniach

  • 11:00 inflacja EURO
  • 15:15 Produkcja przemysłowa USA
  • 16:00 Michigan Indeks
  • Ogłoszenie przed administrację Trumpa listy produktów chińskich na które mają być nałożone cła.

Ten ostatni punkt uważam za istotny z punktu widzenia dzisiejszej sesji i obawiam się, że może popsuć nastroje na rynkach akcyjnych i przyczynić się do umocnienia takich waluty jak CHF, czy JPY lub złota. Poza tym decyzja będzie ogłoszona przed zamknięciem rynków a zapowiadana chińska odpowiedź może przyjść w weekend co może spowodować luki cenowe na wielu instrumentach w poniedziałek, jeżeli decyzja chińska będzie odebrana w sposób negatywny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×