Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 15-06-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

Decyzja EBC też daje szanse na lekkie rozczarowanie. Zeszło tygodniowe plotki mocno jastrzębie spowodowały, że euro umocniło się i rynek będzie oczekiwał jeszcze bardziej jastrzębich decyzji niż usłyszano w plotkach. Obserwując jednak dotychczasowe komunikaty EBC, raczej spodziewam się rozczarowania i gołębiego tonu i tutaj widzę na silniejszy ruch na rynku.

Wczorajsza decyzja EBC, była mocno gołębia i przyczyniła się do osłabienia euro i to znacznie bardziej niż oczekiwałem w wczorajszym wpisie. Dzisiaj na rynku nie ma zbyt wielu publikacji danych,które mogą wstrząsnąć rynkami a oczekiwana zmienność jest mniejsza niż poprzednich dniach

  • 11:00 inflacja EURO
  • 15:15 Produkcja przemysłowa USA
  • 16:00 Michigan Indeks
  • Ogłoszenie przed administrację Trumpa listy produktów chińskich na które mają być nałożone cła.

Ten ostatni punkt uważam za istotny z punktu widzenia dzisiejszej sesji i obawiam się, że może popsuć nastroje na rynkach akcyjnych i przyczynić się do umocnienia takich waluty jak CHF, czy JPY lub złota. Poza tym decyzja będzie ogłoszona przed zamknięciem rynków a zapowiadana chińska odpowiedź może przyjść w weekend co może spowodować luki cenowe na wielu instrumentach w poniedziałek, jeżeli decyzja chińska będzie odebrana w sposób negatywny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...