Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

nowy84

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About nowy84

 • Rank
  Member
 1. Faktycznie jak na sam początek to wydaje się być rozsądnym wyborem. Początkujący inwestorzy powinni ostrożnie wchodzić w ten produkt. Niskie wpłaty początkowe pozwolą w razie niepowodzenia uniknąć dużych strat.
 2. Myślę, że warte uwagi są również szkolenia oferowane przez GO4X. Warto dodać, że szkolenia są bezpłatne i są doskonałym sposobem na szybkie wejście w grono pasjonatów globalnego rynku wymiany walut.
 3. nowy84

  Przestroga

  Emocje to nieodzowny element inwestowania. Im szybciej nauczymy się nad panować tym lepsze i na pewno trafniejsze będą nasze decyzje.
 4. Możliwość wypróbowania dema jest elementem podstawowym bez tego nie ma co nawet zerkać na ofertę. Powiem szczerze, że miałem okazję wypróbowania jak to wygląda na GO4X i przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony jak cały ten proces przebiegł szybko i sprawnie. Jeszcze jedna ważna rzecz gdy miałem pewien problem skontaktowałem się z doradcą GO4X i wszystko w jasny sposób zostało mi wyjaśnione krok po kroku.
 5. Ja polecałbym GO4X. Otwierając teraz rachunek i wpłacając 500 zł kolejne 500 zł otrzymasz jako bonus. Zaczynasz więc z 1 tyś złotych inwestować. Dodatkowo masz możliwość zgarnięcia cennych nagród. W moim przekonaniu to najlepsza obecnie oferta na rynku.
 6. Duże pieniądze jak na zysk miesięczny oczywiście wszystko jest uzależnione od kapitału jakim obracasz:-) no i jaką strategię przyjmiesz.
 7. Oczywiście jest to kwestia przyjętej strategii. Warto na samym początku grać ostrożnie nabierając doświadczenia.
 8. Pogratulować takich zysków w skali roku. Natomiast z punktu widzenia osób zaczynających inwestowanie na forex stopa zwrotu w ujęciu miesięcznym na poziomie 1-2% jest również zadowalającym wynikiem.
 9. Tak jak piszesz najlepiej stawiać sobie pewne cele (stopniowo) realizować je rzetelnie, potrafić wyciągać wnioski z porażki ale też nie dać się rozproszyć przy wygranych. To dobre cechy inwestora:-)
 10. Podobny zysk o ile skarpeta dziurawa:-) A tak na poważnie to każdy sposób inwestowania jest dobry o ile osiągamy założony cel. Dla jednych odkładanie pieniędzy na lokatę jest lekko mówiąc złym pomysłem ponieważ wolą podejmować pewne ryzyko ale za to osiągać większe zyski. Druga osoba boi się utraty części kapitału i zadowoli się nawet zarobioną przysłowiowa złotówką.
 11. Aż chce się napisać, że "człowiek uczy się całe życie, a głupi umiera". Taka życiowa prawda.
 12. Kolejny raz przyznam Ci rację. Ja z natury lubię ryzyko ale też twardo stąpam po ziemi. Decyzje są przemyślane i podejmowane bez emocji, które u wielu osób dają gorę nad rozsądkiem.
 13. Pytanie tylko czy lokata teraz się opłaca? Przy tak dużej inflacji mówimy tutaj o śmiesznych zyskach.
 14. Daniel1704 to prawda co piszesz ale czy nie jest tak, że te milionowe zyski nie przychodzą nam na myśl? zgodzę się, że realnie patrząc odp C jest równie zadowalająca:-) Przygotowanie merytoryczne to podstawa, a uczymy się całe życie więc nigdy nie wiadomo co nam los przyniesie:-)
 15. Wkraczam powoli w świat międzynarodowego rynku wymiany walut, a więc duża partia wiedzy mi się przyda dlatego proszę Was o pomoc. Chodzi mi o szkolenia dla osób zaczynających przygodę na tego typu rynku. Macie jakieś propozycje?
×
×
 • Create New...