Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Trading-Turtle

Members
  • Content Count

    8
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Trading-Turtle

  • Rank
    Newbie
  1. Nie jestem pewny swego podejścia do sytuacji, ale z tego co widzę chf skoczył nie tylko w stosunku do złotówki. To może nazwij to kryzysem całego świata ?/
  2. Witam, jak powyżej chciałbym wybrać jedną z bestyji tylko że dobrze byłoby jednocześnie poradzić się bardziej doświadczonych osób. Na celowniku mam: - IronFx - Easy Forex - XM - FXCM Wasze odczucia: ? Realizacja zleceń, TP, SL , wypłaty ?
  3. Możliwe że jestem za bardzo sceptyczny, ale tutaj nie ma drogi na skróty a za dużo osób się na to łapie. Na logikę, skoro sygnały są tak świetne to dlaczego ktokolwiek miałby je sprzedawać. To jakby bmw stworzyło nowy typ kij wie czego z patentem a następnie oddało konkurencji. Sam preferuje własną pracą do czegoś dochodzić, wybaczcie jeśli rażę opinią.
  4. Nigdy sobie takiego pytania nie zadawałem ile chciałbym zarobić. Moim celem jest utworzenie odpowiednich narzędzi wraz z umiejętnościami skupionymi na maksymalizacje wykorzystania zdywersyfikowanego systemu. Sądzę że to rynek jest moim celem niż możliwość kupienia sobie czegoś a przede wszystkim zrozumienie jego alfabetu. >.<
  5. GBP/JPY 2014.09.01 && 11:41 Kros szterlinga z jenem osiąga nowe maksima jak dotąd nie patrząc za siebie, aktualny stan rynku na krosie gbp/jpy w interwałach m15/h1/h4 przedstawia z wysokim prawdopodobieństwem możliwość utworzenia pivot pointa. Aktualne maksimum z H4 osiągnęło poziom 0,618% jako korekta poprzedniego trendu jednocześnie tworząc szczyt fali 5 w interwale H1. Stan rynku aktualnie mocno wykupiony. Oczekuje zwrotu akcji i podążenia do nowych minimów w niedługim czasie. Jeden sygnał już za mną zakończony nie powodzeniem ponieważ kurs osiągnął nowe maksima, jestem w dalszym ciągu nastawiony niedźwiedzio i zamierzam ponownie wejść na rynek po przebiciu poziomu 172.970. Na dobrą sprawę raport stanu indeksu PMI z Anglii wskazuje na osłabienie się funta.
  6. Instrument GBP/JPY // 2014.07.27 // Interwał : H1 Instrument szterling/jen znajduje się od 2014.08.25, 6:00 rano w korekcie trendu ( interwał H1 ). Aktualny czas 2014.07.27, 23:24, korekta ponownie testuje wsparcie w przedziale 172.120 - 172.60, jak widzimy korekta trendu wzrostowego z przedziału H1 przedłuża się od pewnego czasu i właśnie kreuje się piąty test poziomu wsparcia. Istnieje duże prawdopodobieństwo zwrotu korekty ku nowym maksymalnym wartościom przy otwarciu pozycji z wąskim stop lossem w celu maksymalizacji prawdopodobnych zysków ( czas 23:28, 27 sierpnia ). Moja wypowiedź sugeruje otwarcie pozycji typu Long.
  7. Wybaczcie za możliwe za książkowe obicie analizy. ( Analiza obejmuje D1, H4, H1 ) Instrument Euro/dolar, Analiza z dnia 2014.08.26. D1 Przejdźmy do rzeczy, Euro/dolar wytworzył lukę na istotnym poziomie poprzedniego ruchu wzrostowego, a mianowicie luka występuje po pokonaniu 2/3 poprzedniego ruchu wzrostowego. Brak zapełnienia luki nadaje wymowę aktualnemu stanowi rynku. A zatem zwiększa się prawdopodobieństwo że jest to luka wyczerpania, siły niedźwiedzi. Jak dotąd nie możemy powiedzieć o tym że wystąpiła konsolidacja na interwale D1, aczkolwiek możemy nazwać to istotnym momentem. Istnieje prawdopodobieństwo wystąpienia co najmniej korekty aktualnego stanu rynku bądź zmiany ruchu. Zakończenie dzisiejszej świecy D1 utworzy 48 świec H1, które jeżeli nie zostanie zapełniona luka ukażą się jako wyspa, konkretnie wyspa odwrotu od aktualnego ruchu. Po zapełnieniu luki, przejdę do interwalu H1 i zajmę pozycję typu Long oczekując co najmniej korekty ruchu spadkowego z interwału D1.
  8. Witajcie, ostatnio przeglądałem konkursy na stronie IronFx. I znalazłem tam konkurs demo: http://www.ironfx.com/pl/promotions-con ... ompetition Te 1500% które kolega zrobił od początku sierpnia. Według mnie jest to fake + otwieranie kilku kont demo, max pozycja i troszkę szczęścia i na 30 pipsach robimy te 1500 %. Tak to zrobił co nie ?
×
×
  • Create New...