Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 20-06-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nie całe półgodziny mamy odczyt o zapasach ropy naftowej a na rynku pojawiała się układ rynkowy który pozwala przypuszczać, że mamy szanse na sporę rozczarowanie po odczycie danych.

W dniu dzisiejszym z depesz Reutersa można dowiedzieć się, że Indie także naciskają na OPEC, aby dostosować produkcję do potrzeb rynkowych i coraz wyższe ceny dla jednego z największych importerów są oraz większym obciążeniem.

Kolejna depesza to taka, że minister Omanu, powiedział, że przypuszcza, że Iran mimo wszystko zatwierdzi zwiększenie planów produkcyjnych. Dwa sygnały podażowe z rozczarowującym odczytem który być może się pojawi za kilkanaście minut mogą w dniu dzisiejszym przynieść zniesienie wzrostów na ropie z początku tygodnia, które wystąpiły po ataku na libijskie magazyny ropy. 

Jeżeli obecne ceny ropy w okolicach 75$ utrzymają się do 16:25 będę przygotowany ze zleceniami sell stop w celu rozegrania spadków na dzisiejszej sesji.

ropa naftowa 20,06,18.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do scenariusza zabrakło sprzyjających danych. Zapasy ropy spadły, a benzyny wzrosły. Na fuksa jednak zleceń nie trzyma i wycofuję się po kosztach spreadu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...