Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 01-08-2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dniu dzisiejszym o godzinie 20:00 będzie ogłoszona decyzja FED w sprawie stóp procentowych. Rynek dzisiaj nie oczekuje zmian stóp procentowych i najprawdopodobniej tak będzie. Retoryka przedstawicieli FED nie powinna być zmieniona i oczekuję jastrzębiej postawy tak jak na ostatnim posiedzeniu.

Oczekuje presji podażowej na amerykańskich indeksach, jeżeli w komunikacie okazałoby się, że pojawiłyby się jakieś istotne informacje o "trade war" i polityce celnej jaką obecnie prowadzi prezydent Trump. Jastrzębi komunikat, który jest bardziej prawdopodobny to też presja na indeksy giełdowe, więc tutaj będę szukał szansy dla siebie.

Każde posiedzenie FED i ogłoszenie decyzji to niemal zawsze silne impulsy popytowe na złocie. W dniu dzisiejszym tez będę chciał je wykorzystać i będę próbował szukać pozycji długich na złocie ewentualnie srebrze.

Rynek opcyjny nie zakłada dużej zmienności, ale mimo wszystko należy być przygotowanym na gwałtowne impulsy i luki cenowe. Mała pozycja, stop loss to podstawa i chłodna głowa a przede wszystkim gotowy scenariusz ma trejd przed wejściem w zlecenie. 

 

złoto.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...