Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 15.08.2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Turcja wprowadziła cła na wybrane amerykańskie produkty w związku z tym co stało się w piątek, kiedy prezydent Trump podwoił cła na aluminium i stal.

Podejrzewam, że na reakcję ze strony amerykańskiej nie będziemy długo czekać, więc spodziewam się tweeta od prezydenta USA, albo reakcji sekretarza handlu i zapowiedzi, że strona amerykańska odpowie na tureckie cła, które wprowadzono dzisiaj. W razie gdyby taki scenariusz się zrealizował można liczyć na dalsze osłabienie liry tureckiej.

W dniu dzisiejszym lira jest mocniejsza, ze względu na to, że już jutro odbędzie się telekonferencja ministra finansów Turcji z inwestorami zagranicznymi w związku z zaistniałą sytuacją na rynku walutowym.

Jutrzejsze komentarze ze strony ministra finansów Turcji z pewnością wywołają ponownie większą zmienność na lirze tureckiej.

 

 

W dniu dzisiejszym ponownie osłabia się chińska waluta co w dalszym ciągu prowadzi do umacniania się dolara i osłabiania walut z rynków EM, między innymi PL.

juan.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...