Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

MetaStock

Recommended Posts

MetaStock to oprogramowanie wypuszczone przez firmę Equis International w roku 1985. Firma ta co prawda została założona w roku 1982 w Salt Lake City (Utah), jednak dopiero po trzech latach udało się stworzyć platformę do analizy technicznej, która miała później stać się wykorzystywana przez zawodowców na całym świecie.

Założyciel firmy Steve Achelis od początku pracował tak, aby dać swoim klientom ogromną wartość dodaną. Jako rezultat jego działań można zobaczyć dziś firmę będącą jednym z liderów dostarczających narzędzia analityczne. Equis ma aktualnie ponad 150 000 klientów w ponad 97 krajach. Produkty tej firmy zdobywają liczne nagrody – nie raz, a nawet po 10 razy z rzędu.

W dniu dzisiejszym Equis International jest w całości częścią firmy Thomson Reuters – agencji informacyjnej znanej na całym świecie.

Rodzaje MetaStock:

MetaStock EndOfDay (EOD)

Znakomite narzędzie dla uczestników rynku podejmujących decyzje na koniec sesji lub dnia następnego jeszcze przed otwarciem rynku.

MetaStock® Pro FX

Narzędzie to jest przeznaczone dla traderów walutowych, którym MetaStock Pro FX umożliwia wszelkiego rodzaju analizę wspieraną szeregiem narzędzi przez 24 godziny na dobę. MetaStock Pro FX jest wspierany przez dane QuoteCenter FX

MetaStock® Pro

Flagowy produkt linii MetaStock wyznaczający najwyższe standardy w dziedzinie tradingu na najwyższym poziomie. Prawdopodobnie niemożliwym jest uzyskanie dostępu przez indywidualnych uczestników rynku do bardziej zaawansowanego narzędzia wspomagającego trading na takich rynkach jak: Forex, akcji, kontraktów terminowych czy wielu, wielu innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

korzystam z Metastock od ponad 10 lat i uważam, że to jeden z najlepszych programów do testowania strategii i pisania własnych wskaźników. O typowych zaletach programu czyli rysowaniu kresek nie ma co pisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...