Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

malutka69

Konto maklerskie - gdzie?

Recommended Posts

Do najlepszych kont można teraz zliczyć z Deutsche Banku i z XTB. Nie ma prowizji minimalnej przede wszystkim.

Prowizja minimalna ma znaczenie przy nabywaniu pakietów w okolicach 1500zł, tak aby zakres ten objął większość dostępnych ofert tradycyjnych domów maklerskich. W Polsce do takich nie należy ani DB, ani XTB.

Pierwsza trójka na rok 2012 wg. magazynu Forbes prezentuje się następująco:

1. DM BOŚ

2. DM BZ WBK

3. DM PKO BP

W naszej firmie dla rachunku akcyjnego korzystamy głównie z Bossa.pl (DM BOŚ) ze względu na zaawansowany interfejs i wysokiej jakości wsparcie klienta. Dla osób rozpoczynających swoją przygodę głównym atutem tego brokera może być wysokiej jakości wsparcie merytoryczno-edukacyjne.

Oczywiście każdy sam wybiera rachunek maklerski, a kolejne w stawce domy maklerskie mają swoje plusy, aczkolwiek skupianie się jedynie na braku prowizji minimalnej ukazuje pewną krótkowzroczność przy wyborze rachunku, gdyż wielkość transakcji może być bardzo szybko zwiększona, a wtedy argument ten raczej traci na znaczeniu.

W kontekście niskiej prowizji minimalnej oraz znaczącej integralności platformy transakcyjnej z rachunkiem bankowym - dobrym rozwiązaniem może okazać się Mbank, który dodatkowo posiada "Supermarket Funduszy Inwestycyjnych" z ułatwionym dostępem do ponad 200 zróżnicowanych produktów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Denonem.

Jeśli chodzi o rachunek maklerski pod stricte GPW to sam też używam DM BOŚ i wg mnie wyraźnie wyróżniają się na tle innych. Niestety nie można już tego powiedzieć o Bossa FX...

Nie można kierować się tylko ceną, bo często w parze z nią idzie jakość usług...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...