Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Denon

Rozmowa na temat rynku Forex w TVN CBNC Biznes

Recommended Posts

Zapraszam wszystkich do oglądania TVN CNBC Biznes jutro o godz: 12:35.

Wraz z Jerzym Kozakiem (użytkownikiem naszego forum, który kryje się pod pseudonimem ForexChartist) zostaliśmy zaproszeni do rozmowy na temat rynku Forex.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze - zapowiada się ciekawa dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy byłaby możliwość nagrania programu i umieszczania na YouTube albo chociaż tutaj na forum? O tej godz. raczej nie będę mógł siedzieć przed TV, a program chętnie bym obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodów technicznych z łącznością, Denon nie będzie w stanie wystąpić...

Szkoda, że o tym dowiadujemy się na 30 min przed wywiadem, chociaż rano była relacja z Gdańska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił jeden niezależny ekspert, którym jest w tym wypadku Jerzy. Dodatkowo goście z DMów - XTB + BOSSA.

Powiedzieli "przepraszamy" i na tym się zakończyło :-P. No nic - może Jerzy coś więcej napisze. Najgorsze, że gdybym nie poprosił o tą konferencję, tylko pojechał do Warszawy, jak mówione było na początku, to pewnie nie byłoby problemu (to i tak nie zależało ode mnie).

W każdym bądź razie to nie koniec świata, a jedynie ciekawostka. Nie wyszło i dalej robimy swoje. Szkoda tylko tej darmowej reklamy :mrgreen: - w razie czego czekam na kolejny telefon ze strony TVN CNBC Biznes 8-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Szkoda, że tylko jeden niezależny wystąpił, to było niefajne z ich strony. Samo spotkanie oceniam pozytywnie, choć zaniepokoił mnie ton prowadzącego, który - nie bezpośrednio - wskazywał na to, iż na FX można z tysiąca złotych zrobić nie wiadomo ile, co trochę mija się z prawdą, a przynajmniej z moją prawdą. Szkoda, że razem z Rafałem nie mogliśmy sobie uciąć pogawędki na antenie, myślę że wtedy miałoby o wiele bardziej edukacyjny charakter.

To co cieszy, to niewątpliwie fakt, że forex jest coraz bardziej popularny i że telewizja pomaga w promocji rynku walutowego.

Co do oficjalnego nagrania, to będzie na stronie TVN CNBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę przyznać, że sprawiasz wrażenie bardziej kompetentnego niż można by się spodziewać np. po wypowiedziach na forum. E-booka nie czytałem, pewnie tam błysnąłeś wiedzą i inteligencją. I być może właśnie dlatego program lekko mnie rozczarował, bo widać że masz sporo do powiedzenia, a prowadzący zadawał pytania o definicje lota albo pipsa. Ale to przecież to nie Twoja wina, że były głupie pytania, ogólnie szacunek za wystąpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę przyznać, że sprawiasz wrażenie bardziej kompetentnego niż można by się spodziewać np. po wypowiedziach na forum.

Dzięki, podoba mi się to zdanie, serio :-) Fora służą do luźnych, często obfitujących w żargon wypowiedzi.

Ja sam nie widziałem jeszcze programu, więc trudno mi cokolwiek, na temat tego jak wyszło, powiedzieć.

Pozdrawiam,

Jurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...