Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Piotr Majda

DayTrading - 04.06.2018

Recommended Posts

Analizy, pozycje oraz komentarze z tego dnia.

Informacje przedstawione na forum traderteam.pl są prywatnymi opiniami użytkowników i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

W wątku z 29 maja wspominałem o parze USDCHF, którą mam nadal aktywną. W dniu dzisiejszym dołożyłem pozycji krótkich zachowując dotychczasowe ryzyko, czyli lekko obniżyłem stop loss. Tydzień rozpoczyna się spokojnie, obecnie przygotowuję się do handlu, wkrótce będę dokładał kolejne notatki. 

Zapraszam do wątku w którym, dyskutujemy o dźwigni finansowej.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejszego popołudnia ponownie pojawiły się wypowiedzi ze strony Trumpa odnośnie wojen handlowych. Przekaz jest jak najbardziej jasny i stanowczy. Prezydent Trump nie pozwoli sobie na porażkę podczas negocjacji i będzie twardo negocjował. Widząc jego dotychczasowe poczynania i pewność siebie, uważam że osiągnie swój cel. Jednak negocjacje i pojedyncze wypowiedzi wysoka rangą polityków, czy negocjatorów mogą powodować podwyższoną zmienność. To może powodować także presję na zainteresowanych walutach,czyli dolar kanadyjski, peso, euro z przełożeniem na pogorszenie nastrojów na rynkach akcyjnych. Sytuacja ta będzie trwała do końca negocjacji,finalizacja rozmów, będzie raczej sprzyjać wymienionym wcześniej walutom oraz zmniejszeniu awersji do ryzyka.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now

×
×
  • Create New...