Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

wempajer

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wempajer

 • Rank
  Member
 1. Jeżeli ten program jeszcze jest dostępny, to chyba spróbuję. Szkoda że nie wpadłem na to na studiach, wtedy by się przydało. Teraz już przeważnie i tak nie mam czasu na czytanie, ale umiejętność nowa zawsze się przyda.
 2. "A dobrze widzi sie tylko sercem", co? Widzę że nie tylko nastolatki mają pociąg do kiczowatych, opartych na grze słów bon-motów, które uczą, jak żyć. Dla jasności: wierzę, że nasza psychika ma wpływ na to, czy odniesiemy skuces - tj. czy nie boimy się podejmować ryzyka, czy umiemy dobrze gospodarować tym co mamy i zarazem myśleć przyszłosciowo. Ale sprowadzanie róznic pomiędzy biznesmenem a panem złomiarzem do tego, że pan złomiarz myśli na małą skalę albo że uważa że "życie mu się przydarza" jest zbytnim uproszczeniem.
 3. Hej! Od kilku tygodni jestem użytkownikiem tego forum ale dopiero teraz zauważyłem temat powitalny. JAkoś mało co prawda aktywny, ale może uda mi się go rozruszać. Tak czy inaczej : witam wszystkich.
 4. Jak ktoś zabiera się za inwestowanie w wina i obawia się, że może "zutylizować" swoją inwestycję, to nie wróże mu zbytniego powodzenia. A mówiąc serio, sądzę, że inwestycja w wino jest równie dobra co w dzieła sztuki czy metale szlachetne - nie musisz być ani złotnikiem, ani krytykiem sztuki, by to robić. Inwestycja to sposób na zarabianie, nie rozwijanie prywatnego hobby. Lepiej tego nie mylić.
 5. Co prawda w moim przypadku na naukę trochę już za późno, ale wszedłem tutaj z ciekawości i muszę przyznać, że autorzy tego działu nie odstawiają fuszerki. Pozdrawiam, bo miło wiedzieć, że są jeszcze ludzie, którzy rzeczywiście chcą dzielić się swoją wiedzą, a nie tylko chwalić sukcesami.
 6. Zgadzam się z Przemo. Ja o Forex'ie poraz pierwszy usłyszałem od mojego ówczesnego szefa. Facet coraz więcej czasu spędzał przy ekranie i w końcu stwierdził, że zamyka swój interes (mała hurtownia papiernicza), bo z tradingu i tak wyciąga więcej, a nie opłaca mu się rozdrabniać.
 7. Też chciałbym wiedzieć czy coś z tych badań wyszło, bo jakoś nie widzę związku między medytacją a tradingiem.
 8. Z najnowszych, jakie mogą być w Waszym guście to oczywiście "Wilk z Wall Street", a ze starszych, ale wartych polecenia: "Spekulant".
 9. Bogu dzięki za wujka Google. Mam ten okres już za sobą, ale kiedy po studiach szukałem pierwszej pracy, to kilka razy dzięki internetowi w ostatniej chwili zrezygnowałem ze wspolpracy z naciągaczami. Mówią: młody to i głupi.
 10. wempajer

  Bitcoin

  Sądzę, że zainteresowanie, jakim przez pewien okres cieszyły się bitcoiny także ze strony laików wynikała trochę z tego, że były spełnieniem jakiegoś popularnego wyobrażenia o przyszłości rodem z filmów fantastycznych. Denon ma rację - zbliża się ich zmierzch.
×
×
 • Create New...