Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

Analizy GBP/USD

Recommended Posts

Od wczorajszego wpisu spadki jeszcze się przeciągnęły, a teraz oczekiwałbym jakiegoś odreagowania rynku i uspokojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymanie się kursu nie trwało długo i obserwowaliśmy kolejne gwałtowne spadki, a ja dalej czekam na korektę żeby zająć krótką pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz sondaż referendalny wskazał, że dojdzie do odłączenia Szkocji od Wielkiej Brytanii i tym samym obserwowaliśmy na otwarciu dużą lukę spadkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie obserwowałem takich spadków na rynku walutowym. Czekam na odreagowanie i spróbuję wejść w krótką pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po niepowodzeniu odłączenia Szkoci od Wielkiej Brytanii spodziewam się chwilowych wzrostów, natomiast sytuacja techniczna nie pozwala na razie otworzyć żadnej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powróciliśmy do spadków i kurs właśnie dotknął ostatniego low, a jego przebicie będzie wczesnym sygnałem na powrót do trendu spadkowego.

gbp-usd-forex.png.ba476258c0df71db08089d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs "zaszalał" i przebił jeszcze wcześniejszy dołek, więc teraz tylko muszę czekać na sygnał na krótką pozycję.

gbp-usd-forex.png.b04630aada9d19c31f8f35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzisiejsza świeca odwróci się w spadkową to będę jeszcze chciał wchodzić w krótką, w innym wypadku odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwujemy ładny ruch z moimi oczekiwaniami, jednak po wczorajszym zamknięciu musiałem pożegnać się z pozycją (-9 pipsów), ze względu na pojawienie się wzrostowej świecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolar trochę namieszał i mimo, że zapoczątkował potencjalną korektę, to ruch jest zbyt mocny i mogą być trudności z wejściem w pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...