Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

Analizy GBP/USD

Recommended Posts

Zapowiedziana podwyższa stóp procentowych, która ma mieć miejsce szybciej niż rynek się spodziewał, spowodowała gwałtowne wzrosty na funcie. Przy korekcie będę chciał wejść w długą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dzisiejsza świeca zamknie się spadkowo, to od jutra zacznę rozglądać się za długą pozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam teraz na kolejną wzrostową świeczkę i mogę wchodzić w długą pozycję, o ile tak jak wcześniej pisałem, wzrosty nie będą za mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs coraz bardziej zwalnia i jeżeli nie pojawią się jakieś gwałtowne wzrosty to wyjdę z pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknąłem pozycję na +142 pipsy. Jeżeli pojawi się korekta, to będę chciał ponownie wejść w długą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzy się czwarta świeca z malutkim korpusem, a bez korekty nie będę w stanie otworzyć długiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek od dłuższego czasu stoi przy najwyższym poziomie od prawie sześciu lat i dalej czekam na mocniejszy ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mocniejszy ruch właśnie ma miejsce, czekam teraz na przebicie oporu i dalsze wzrosty, które pozwolą otworzyć długą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiło przebicie dołka wraz z powolną kontynuacją spadków, jednak na razie brakuje "mocy" do ich kontynuowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...