Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

niespokojny

Analizy GBP/USD

Recommended Posts

Aktualnie formuje się świeca doji, za dwa dni będziemy wiedzieć, czy przyczyni się ona do uformowania korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadki są kontynuowane, ale każda nowa świeca posiada coraz mniejszy korpus, co świadczy o spowolnieniu i możliwości pojawienia się korekty - czekam na ruch rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korekta przyśpieszyła do tego stopnia, że z dużym prawdopodobieństwem nie otworzę krótkiej pozycji, wzrosty będą kontynuowane, jednak czekam na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalo się dokładnie tak, jak zakładałem i z powodu zbyt dużych wzrostów odwleka się możliwość otworzenia przeze mnie pozycji na tej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs dalej utrzymuje się w ruchu horyzontalnym, także dalej czekam na pojawienie się trendu wzrostowego lub spadkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie często obserwuje się tak klarowne dołki i szczyty, szkoda tylko, że są one w układzie horyzontalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadki nie ustają, a jako, że nie ma tutaj trendu wzrostowego lub spadkowego, to tak jak wcześniej wspominałem - nie otwieram na razie pozycji, a tylko obserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzy pipsy i kurs ustanowi najwyższy poziom od czterech lat, najlepiej by było, gdyby ukształtowała się korekta pozwalająca mi zająć długą pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się właśnie pierwszy sygnał na możliwość otwarcia długiej pozycji, a jutro wieczorem powinno już się wszystko wyjaśnić - pozostaje poczekać z decyzją do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało osiągnięte nowe wieloletnie high, a przy kontynuacji wzrostów będę chciał wejść w długą pozycję na korekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs się zatrzymał na high, a ten minimalny ruch w dół korektą nazwać nie można, tym samym nie otwieram na razie długiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz rynek próbuje się przebić przez opór, a pozycję mogę otworzyć dopiero w momencie przebicia i pojawienia się korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przerwy kurs ociera się o opór i zgodnie z podstawami analizy technicznej, należałoby spodziewać się wybicia w górę, ja jednak wchodzić będę w pozycję dopiero na ewentualnej korekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybicie w górę w końcu nastąpiło, a w przypadku kontynuowania wzrostów będę szukał okazji do zajęcia długiej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem takiej sytuacji, żeby kurs tak mocno "przykleił" się do danego poziomu, pozostaje więc dalej czekać na wybicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybicie w końcu nastąpiło i kurs utrzymuje się ponad poziomem oporu. Obserwuję teraz aktualną korektę i możliwe, że wejdę w długą pozycję, o ile nie pogłębi się ona zbyt mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...