Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

hhgjhgjhg

Riddle

Dzienniczek ucznia

Recommended Posts

EUR JPY BUY

o: 133.16

sl: 132.91

tp: 133.76

ps. jeszcze Wam pokaze i sie odbije :mrgreen:

EDIT: sl przesuniety na 132.87 tp na 134.95

EDIT: hmm to samo zachowanie ceny co wyzej, sl -29p

STAN KONTA: -397

d6_148.gif.ced94c215f811fa39246fe04ff3aa

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł w pierwszym poście opisać sposób w jaki grasz teraz :) tylko zaznacz, że to edit, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd i od którego postu używasz nowej strategii.

Miejmy nadzieje, że w końcu pójdziesz w górę, ale dalej będę się upierał, że nową strategie należy przetestować na demo trzymając się wszystkich jej założeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USD JPY SELL

o: 95.14

sl: 95.44

EDIT: sl przesuniety na 95.51 - zlecenie zamkniete na sl -37p

STAN KONTA: -458p

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nemesis, jezeli ktos jest na bierzaco to bedzie wiedzial ze zmienilem system, a jezeli nie to podczas lektury znajdzie posty o tym swiadczace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu sesji robie tygodniowa przerwe w aktywnym tradingu, ktory zabiera duzo czasu, ktorego teraz mam malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodaje ciekawego screena, bede staral sie wyszukiwac teraz, "na sucho" takie momenty, moze takie przebicie na kilku parach bedzie faktyczna zmiana kierunku a nie tylko falszywym wybiciem. Zapraszam do komentowania.

7c82c7e5543ae669m.gif

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny screen. Dla zainteresowanych: z tradingu (a moze lepiej byloby gdybym napisal "oddawania pieniedzy traderom") jeszcze nie zrezygnowalem, jezeli dobrze pojdzie to od poniedziałku zaczne znowu grac ;-)

e6ca72ae11516d1em.gif

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)"oddawania pieniedzy traderom"(...)

W przypadku tradingu z użyciem konta u brokera, kóry jest Market Makerem, to pieniądze oddajesz właśnie jemu, a nie innym traderom, co i tak nie zmienia faktu, że najczęściej nie grało by roli to u jakiego brokera otwarte masz to konto.

Dodam tylko, że jesteśmy Panami swoich sukcesów i porażek. To jakie masz nastawienie także ma wpływ na to, co dostajesz (znowu ta psychologia gracza giełdowego ;) ).

Co zmieniłeś w swoich poczynaniach rynkowych, aby uzyskać inne wyniki niż dotychczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denon, co do mojego nastawienia to pomimo marnego wyniku jest ono bardzo dobre, a wstawki jak ta wyzej to przyklady tego, ze spokojnie patrze na to co sie dzieje i potrafie sie z tego smiac ;-) co nie zmienia faktu, ze staram sie wyciagac wnioski z kazdej lekcji. Co zmienilem ? hmm, czytam ciekawego ebooka o psychologii, ogladam szkolenia Steva Nisona, mysle ze to wplynie pozytywnnie na moja dalsza gre. A konkrety poznamy miejmy nadzieje juz wkrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli działasz i się nie poddajesz - to się chwali!

Powodzenia. Czekam na dalsze sprawozdania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EUR USD BUY

o: 1.4004

sl: 1.3977

tp: 1.4062

zamkniete na sl: -27p

STAN KONTA: -509p

nowa strategia: -51p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

USD CHF SELL

o: 1.0856

sl: 1.0876

tp: 1.0773

zamkniete na sl -20p

STAN KONTA: -529p

nowa strategia: -71p

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest jeden z takich dni, ktore powinno sie omijac, dotarlo do mnie, ze SLe sa nieodlaczna czescia tradingu wiec patrze na to spokojnie...jedyne co musze zapamietac to zeby omijac dni gdy rynek nie obiera dokladnego kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)jedyne co musze zapamietac to zeby omijac dni gdy rynek nie obiera dokladnego kierunku.(...)

Dokładnie.

Dzisiaj cały dzień miałem między innymi w statusie: "płytko dzisiaj". Ja rozumiem, że to piątek ale żeby aż tak się ślimaczyło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co musze zapamietac to zeby omijac dni gdy rynek nie obiera dokladnego kierunku.

Nie mogę się z tym zgodzić.

Muszę powiedzieć jedno. Dziś jak i wczoraj dostałem porządną lekcję zachowania na rynku i tego co od niego chce. Więcej takich dni dla utrwalenia by się przydało :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EUR USD BUY

o: 1.3939

tp: 1.3995

sl: 1.3917

754ed7626147274dm.gif

EDIT: SL na BE

EDIT: zbraklo 3p do TP a tak BE

STAN KONTA: -529p

nowa strategia: -71p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EUR USD SELL

o: 1.3971

tp: 1.3910

sl: 1.3991

9b18dacca623b1ccm.gif

USD CHF BUY

o: 1.0858

tp: 1.0903

sl: 1.0937

2b9a0614846b1ee3m.gif

EDIT: SL przesuniety na 1.0849 - dlaczego ? poniewaz niezbyt przekonujaco idzie w moja strone i wole przestawic wyzej zanim zawroci.

EDIT: w obu zleceniach SL przesuniete na BE

EDIT: EU zamkniete na +59p, UCH +36p

STAN KONTA: -434p

nowa strategia: +24p

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzien podobny do poprzedniego piatku (brak wyraznego kierunku), z ta różnica, ze nie wchodzilem na rynek i obyło sie bez strat. Lekcja, ktora dostalem ostatnio poskutkowala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę odbitkę na wyniku z -529 na -434. Teraz pozostaje tylko " - " zamienić na " + " ;-)

Cieszę się, że wyciągasz wnioski. Czy liczyłeś jak by się zakończył dzień, gdybyś jednak uczestniczył w rynku? Czy Twój system i strategia przewidują tego typu obliczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...